Plaček s.r.o pokladna

Staňte se
součástí
Plaček Group

Volná místa
Kdo by neměl rád zvířata?

Staňte se součástí dynamické a inovativní společnosti, jež patří mezi 100 nejlepších českých firem a je lídrem v péči o domácí mazlíčky. Plaček Group se specializuje na prodej chovatelských potřeb a vývoj vlastních značek, které přináší nové produkty pro zvířecí mazlíčky po celém světě. Chcete-li se stát členem našeho týmu, moc rádi vás u nás přivítáme!

Co vás čeká v naší společnosti?

Vzájemná důvěra, samostatnost a odpovědnost

Věříme, že základní ingrediencí našeho úspěchu je samostatnost a zodpovědnost našich zaměstnanců. Jejich nadšení a osobní iniciativa totiž posouvají vývoj naší společnosti o velký kus dále. Každý nový nápad je u nás vždy vítán a přijat s otevřenou náručí!

Harmonická spolupráce v týmu

Každého našeho kolegu vnímáme jako člena rodiny, a proto se v našem týmu můžete těšit na přátelskou atmosféru založenou na vzájemné důvěře, podpoře a respektu. Víme totiž, že ve spojení zkušeností, znalostí a nápadů každého z nás je naše síla!

Práce, která dělá radost

Naše práce je naší velkou vášní, a to nás žene kupředu. Díky velké motivaci neustále zlepšovat a inovovat naše produkty a služby má naše úsilí skutečný smysl. Dělá totiž radost nejen nám, ale také zvířecím mazlíčkům a jejich páníčkům po celém světě!

Motivující pracovní prostředí, benefity a osobní růst

Stejně tak jako investujeme spoustu úsilí a prostředků do rozvoje našich produktů, věnujeme stejnou péči i našim zaměstnancům. Vaši motivaci a dovednosti rádi posílíme prostřednictvím školení, workshopů, pružných pracovních podmínek či atraktivních benefitů. V naší společnosti budete mít spoustu příležitostí naučit se něco nového a postupovat směrem výše v kariérním žebříčku!

Přidejte se!

Sdílíte naše hodnoty a hledáte zaměstnání, které vás bude těšit a zároveň posouvat? Prozkoumejte naši aktuální nabídku pracovních pozic a staňte se součástí našeho týmu!

Váš kontakt bude použit výhradně pro účely vašeho zájmu o naše dveře. Budeme vám tak schopni poskytnout přesné doplňující informace.

O Plaček Group

„Naším cílem je přinášet lásku, zábavu a štěstí majitelům domácích mazlíčků a jejich
milovaným zvířatům.„

– Dušan Plaček

Chovatelství má v rodině současného majitele Dušana Plačka dlouholetou tradici, která se váže až k roku 1986. Vývojem a prodejem potřeb pro mazlíčky se naše rodinná firma zabývá již od roku 1990, kdy byla naše firma založena. Od té doby se nám podařilo pod značkami Super zoo, Dino zoo a Kakadu zoo otevřít více než 400 maloobchodních prodejen a obchodů v České a Slovenské republice, Lotyšsku a Polsku. V neposlední řadě se také zabýváme vývojem našich vlastních značek, jejichž inovativní produkty zpříjemňují život zvířatům po celém světě.

Plaček mission and values

Proč se k nám přidat?

Na co u nás klademe důraz?

  • Plaček logoKariérní růst a rozvoj
  • Plaček logoMentoring a podpora
  • Plaček logoInovativní pracovní prostředí
  • Plaček logoSkvělý tým
  • Plaček logoOdměny a benefity
  • Plaček logoFlexibilní pracovní podmínky
  • Plaček logoSpolečenská odpovědnost
Volná místa
happy friends

Rozvíjejte se společně s námi

business people

V Plaček Group nabízíme široké uplatnění a kariérní možnosti v několika našich divizích. Rádi přivítáme nové kolegy na našich odděleních maloobchodu, velkoobchodu, exportu, skladu a logistice či na centrále, kde se můžete rozvíjet v oblastech HR, financí, informačních technologií, nákupu, vývoji nových produktů a marketingu.

Přidejte se k nám